10 marca 2013

Cracow Fashion Week 2013

Już niedługo, 16 marca 2013 rozpocznie się piąta edycja Cracow Fashion Week - wielkie wydarzenie gromadzące co roku całe rzesze osób zainteresowanych modą, designem i projektowaniem ubioru. Jest to świetna okazja, by wysłuchać wielu inspirujących prelekcji, poznać znane osobistości ze świata mody i dowiedzieć się nieco więcej na tematy z modą związane. Małopolskie Blogerki mają przyjemność być partnerami całego wydarzenia.
Organizowany przez Krakowskie Szkoły Artystyczne Cracow Fashion Week obejmuje szereg wykładów, warsztatów oraz spotkań z inspirującymi osobami, które mogą podzielić się z nami latami swoich doświadczeń. Tego roku będziemy mieli okazję wysłuchać m.in. Michała Zaczyńskiego, Katarzyny Orzechowskiej, Małgorzaty Kusper, Doroty Wróblewskiej i Mai Hawranek oraz uczestniczyć w warsztatach takich jak projektowanie ubioru, wykonywanie biżuterii recyklingowej czy konstrukcja i modelowanie.
Uwaga, blogerzy! Specjalnie dla was dnia 17 marca zorganizowana zostanie Konferencja Blogerów Mody, a w jej ramach specjalnie przygotowane warsztaty i wykłady. W programie przewidziano również Bloggers & SAPU Swap Party, czyli nic innego jak możliwość wymiany swoich ubrań wraz z Małopolskimi Blogerkami.
Jeśli chcecie dowiedzieć się więcej na temat całego wydarzenia, to koniecznie sprawdźcie szczegółowy plan Cracow Fashion Week. Jeśli nie macie możliwości uczestniczenia w całym wydarzeniu, to gorąco zachęcam was do zaglądania w trakcie jego trwania na mojego bloga - bez wątpienia pojawi się tutaj relacja z każdej imprezy organizowanej w ramach tego wydarzenia, na jakiej tylko będę miała okazję być :)

7 komentarzy:

 1. pisz na bieżąco o tym wydarzeniu :)
  + zazdroszczę ci, że tam będziesz ^^

  Pozdrawiam ;3

  OdpowiedzUsuń
 2. Też zadroszczęęęę...


  OBSERWUJĘ :)

  OdpowiedzUsuń
 3. :):):) już nie mogę się doczekać!!!! u mnie info w połowie tygodnia.
  pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 4. To dlatego że jesteś tak wspaniała że ja nic lepszego bym nie wymyśliła :*

  OdpowiedzUsuń
 5. Ojaa, zazdroszczę kochana:) Genialna grafika plakatów;)

  OdpowiedzUsuń
 6. Szykuje się coś naprawdę fajnego, także popieram Cię, że warto w tym uczestniczyć ;) Jako że sama nie mam okazji brania udziału w tym wydarzeniu, to na pewno będę podglądała u Ciebie, co tam ciekawego się będzie działo. Organizatorzy naprawdę się postarali i przygotowali mnóstwo ciekawych atrakcji. Miłej zabawy :)

  OdpowiedzUsuń